Favoriniz Olacak Yeni ModelimBelki biraz iddialı oldu ama bu yeni modelim favoriniz olacak gibi görünüyor. Bu şekilde her örgüye yakışan modelleri çok seviyoruz. İsterseniz lastik kullanmadan hemen modeli uygulayabilirsiniz. 

İlk olarak ön yüzde bütün ilmekleri düz olarak örüyoruz.  Sonra arka yüze geçince kenar ilmeğini alıp bir tane ilmeği düz olarak örün. İpi şişin arkasına geçirerek 2 tane ilmeği örmeden diğer şişe atlatın.

Arka yüzde modeli örerken ip daima arka tarafta olacak. Tekrar bir tane düz ilmek örüp ipi arkaya alın ve 2 ilmeği örmeden diğer şişe aktarın.Sponsorlu Bağlantılar


Ön yüze geçince kenar ilmeğini alıp bir önceki sırada örmeden atladığımız iki ilmeği ters örün. Ters olarak görünen ilmeği düz olarak örün. 2 ters bir düz olarak örün. Arka yüze geçince kenar ilmeğini alıp ters olan ilmeği ipi ön tarafa alarak örmeden atlatıyoruz. 2 tane düz örüp ters olan ilmeği örmeden atlatıyoruz. 

Tekrar ön yüze geçince ilmekleri tekrar düz olarak örüyoruz ve başlangıca dönmüş oluyoruz. Arka yüze geçince kenar ilmeğini alıp bir tane düz ilmek örün ve iki ilmeği örmeden atlatın. Aynı şekilde modelde hiç bir kaydırma yapmadan aynı şekilde uygulamaya devam ediyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir