Erkek Çocuklar İçin Tığ İşi Waffle Yelek YapımıBugün sizler için erkek çocuklara tığ işi waffle yelek yapımını vereceğim. Modelin kendisi oldukça ilgi çekici olmuş. Yeleğin yapımı için açık bir renk tercih edilirken lastik kısımları için mavi renk seçilmiş. Yeleğin iki ön parçası sonradan yapılmış figürlerle süslenmiş.

Yeleğin yapımına yakadan başlanmış. Robalı olarak yapılan yelek için önce zincir çekmelisiniz. Roba kısmı tırabzanlarla yapılmış. Kolların beden ile birleştiği yerlerde konulan deliklerle artırmalar yapılmış.

Önce istenilen ölçüye gelinceye kadar artırma yapmalısınız. Sonra kolların olduğu yere gelince kol kısmını kesip beden kısmına geçin. Beden kısmı waffle örgü denilen kutucuk şeklinde bir örgü tekniği ile yapılmış.Sponsorlu Bağlantılar


Yeleğin lastik kısımları sonradan mavi renkli ip ile örülerek tamamlanmış. Örgü aşkım bebeğim kanalının anlatımı ile bu zevkli yeleği kolayca yapabilirsiniz. Bu modeli sadece erkek çocuklar için değil kız çocuklar için de kullanabilirsiniz.

Yapacağınız renk değişikliği bu modeli kız çocuklara uygun hale getirmeye yetecektir. Yeleğin üzerine yapılan figür yerine hazır fiyonklarla süsleme yapabilirsiniz. Hazır süs kullanabilirsiniz. Sadece tek renk kullanarak yapacağınız yeleği süslü düğmeler kullanarak ilgi çekici hale getirebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.