En Tarz Örgü Yelek Modelleri ile İç İçe Kalpler Videosuen-farklı-örgü-yelek-modelleri-123Sevgili hanımlar merhaba gelen talep üzerine iç içe kalpler örgü modeline video hazırladım. Videonun yanında 60 adet en tarz örgü yelek modellerini araştırdım ve resimlerini paylaştım.

Hazırladığım modelin tam orta kısmını düz veya ters yada haraşo olarak yapabilirsiniz. Yazının hemen alt kısmında aynı modelin orta kısmının haraşolu olan modelinin resmi bulunmaktadır.  Model 24 ilmekten oluşmaktadır. İlk başlangıç kısmı biraz dikkat gerektiren bir model. Sürekli hafif model anlatmakla olmuyor  örgü bilenler için ağır modellerin anlatımını da yapmak gerekiyor. Bu modeli yapmak isteyenler önce küçük bir parçada çalışsınlar. Hem ince iple hemde orta kalınlıkta iple çok şık duran bir model.

Tığ işi ve yazlık bir model istiyorsanız motifli yelek yapımına bakabilirsiniz. Sayfada ağır iğne oyası modellerini ve anlatımlarını bulabilirsiniz. Genç kızlar için salaş hırka yapımı bulunmaktadır.Sponsorlu Bağlantılar


en farklı örgü yelek modelleri (58)en farklı örgü yelek modelleri (49)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.