En Süslü Bebek Örgü ModelleriBebek örgüleri denince aklıma daima süslü modeller geliyor. Minik yavrularımıza şirin ve ilgi çekici örgüler yapmak istiyorsanız paylaştığım modelleri dikkatlice inceleyin.

Özellikle kız çocukları için yapılan örgüler çok kokoş ve süslü oluyor. Eğer klasik sıradan örgülerden sıkıldıysanız bu modeller tam size göre demektir.

Bazen küçük detaylar örgüye renk katacaktır. Kız bebekler için yapacağınız hırka veya yeleklerin alt bölümünü biraz daha geniş yapıp üst roba bölümünü daraltarak yaparsanız örgüye şıklık katacaktır.

Bazı örgülerde çok bilinen karnıbahar modeli gibi modeller konulup üzeri düz olarak devam etmektedir. Birbirinden güzel bebek örgü modellerini bir sayfada topladım.

İster renkli model ister tek renkli kolay model olsun istediğiniz özellikte modelleri resimli galerinin içinde bulabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar


Bebek örgüleri bebeklerin üzerine giydirilince daha hoş ve daha şirin oluyor. Bebek örgülerinde kullanacağınız ip ve şiş kalınlığı önem taşımaktadır.

Tüylü ip bebek örgülerinde kullanılmaz. Şiş ayarlaması yaparken ip kağıdının üzerindeki bilgiler size yardımcı olacaktır.

Bebek örgülerinde kalın şiş kullanmanızı tavsiye etmem. Kalın şişle örülen örgüler zaman içinde kendini salar.

Resimli galerinin içinde hem erkek bebekler için hem kız bebekler için kullanabileceğiniz örgü modelleri bulunmaktadır.

RESİMLERE TIKLAYINCA YAKINDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜR. 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.