En Şirin En Tarz Bebek Battaniye ModelleriEn şirin en tarz bebek battaniye modellerini sizler için araştırdım. Çok farklı seçenekler bulabileceğiniz çok hoş modellere yer verdim. İster tığ ister şiş model olsun dilediğiniz modeli bulacağınızı düşünüyorum.

Bebek battaniyesi çok kullanılan bir örgüdür. Özellikle soğuk kış günlerinde bebeklerinizi sıcacık tutacak battaniye modellerini kendiniz yapabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun bir şekilde beğendiğiniz battaniye modelini yapabilirsiniz. Motifli veya pano desenli birçok battaniye modeli mevcut.

Öncelikle battaniye modelinin tığ model mi şiş model mi olmasına karar verin. Yapacağınız battaniye modelini erkek bebek veya kız bebeklere uygun olması yerine her iki cins bebek içinde uygun olacak bir battaniye modeline karar verin.Sponsorlu Bağlantılar


Sonraki bebeğinizin cinsiyetinin farklı olması durumunda önceden ördüğünüz battaniye modelini kullanabilirsiniz. Kız bebek için yapılan battaniye modeli erkek bebek için kullanılmak istenmeyebilir bu yüzden heh kız bebek hem erkek bebekler için uygun olabilecek bir model seçin.

Kız bebekler için daha çok süslü modeller tercih ediliyor. İster işlemeli ister ister çiçek desenli battaniye modelleri tercih edebilirsiniz. Modern bir battaniye modeli yapmak istiyorsanız pano desenli bir model seçebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.