En Sevilen Örgü Şal ModelleriHem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek paylaştığım en yeni örgü şal modelleri sanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak. Son zamanlarda bayanların en çok tercih ettiği modellerin yer aldığı galerimizde yaşı kaç olursa olsun tüm bayanlar hayallerindeki modellere ulaşacak. Hem renk hem de desen olarak birbirinden farklı pek çok model arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Yazın serin akşamlarında omzunuza atıp çıkabileceğiniz şık ve hafif şalların yanı sıra kışın soğuğundan sizi koruyacak daha kalın şal modellerinin de yer aldığı bu galeride ki tüm şallar sizlerin beğenisine sunulmuştur.    

Şık şal modelleri hoş görünümleri ile tüm bayanlara çok yakışmaktadır. Yaz kış rahatlıkla kullanılabilen ve kullanıldıkları tüm giysilere yakışan şallar el işleri arasında en çok örülen ürünlerin başında gelir. Tüm genç kız çeyizlerinin de olmazsa olmazı olan şallar rahat kullanımları sebebiyle de tercih edilmektedir. Tığ ile ya da şiş ile örebileceğiniz birbirinden farklı birçok model sayesinde bayanlar çok severek kullanabilecekleri şallara sahip olabilirler.  

Sizler için son dönemlerde en çok tercih edilen ve en çok beğenilen modelleri topladım. Bu sayede son moda tüm şal modellerine tek bir galeriden erişme şansına sahip olabilirsiniz. Her renkte ve farklı birçok modelde olan bu şal örnekleri genç yaşlı tüm bayanlara hitap edecek şekildedir. 

Hem şık hem de spor kıyafetler ile kullanılabilen ve bayanların görünümlerine şıklık katmalarının yanı sıra ısınmalarına da yardımcı olan şallar güzellikleri ile hepinizin beğenisini toplayacak. Sizler de hem şık hem de farklı bir model arıyorsanız yapımları resimlerden de anlayacağınız gibi çok da zor olmayan bu şal modellerini mutlaka görmelisiniz. Çok düşük bir maliyete biraz emek ve zaman harcayarak hazırlayabileceğiniz şallar ile hem boş vakitlerinizi çok daha keyifli olarak geçirebilir hem de çok severek ve beğenerek takacağınız şallara sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.    

Düğünlerde özel günlerde bayanların giydikleri abiye ya da kıyafetin üzerine kullanabileceği modeller mevcuttur. Şallar bayanları olduğundan daha zarif ve şık gösterir. Açık havada bir düğüne gittiğinizde bile şal yardımı ile üzerinizi örtmeniz ve şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Bu sebepten her bayanın rahatlıkla yapabileceği şal modelleri hakkında bilgi toparlayıp bu şallar ile gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Yapacağınız şalları dilerseniz tığ ile dilerseniz şiş yardımı ile yapmanız mümkündür.  Sponsorlu Bağlantılar


Tığ şal modelleri daha zarif durduğundan dolayı genellikle tercih meselesi haline gelmiştir. Evinizde kendi imkanlarınızla tığ yardımı ile ya da şiş yardımı ile kalan ipleri değerlendirmeniz de mümkündür. Dışarıdan almak yerine kendinizin tasarladığı şallar ile gecenin yıldızı olmayı başarırsınız. Tığ ile yapılan şal modellerinde genellikle krem yada siyah renk ip kullanılır. Krem rengi ip ve siyah renk ile yapılan modeller hemen hemen bütün kıyafetlerin abiyelerin üzerinde şık ve zarif durur.  

Birçok farklı tığ işi şal modelleri bulunsa da bu modelleri bulmak zor olabilir. Örgü örmek gibi bir kabiliyetiniz varsa sizde çok şık şallar elde edebilirsiniz. Şık olmayı hangi kadın istemez ki. Birbirinden farklı yeni şal modelleri ile bu şıklığı sizde kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Modayı takip eden bir bayan olmak istiyorsanız, kıyafetlerinizde dantel kullanabilirsiniz. Dantelin verdiği zarafeti hiçbir detay vermez. Dantelli şal modelleri aynı şekilde, şıklığı ve zarafeti yansıtan detaylardan olabilir. Dantel hiçbir dönemde modası geçmeyen bir örgüdür. 

Örgü şal modelleri kıyafetinizi tamamlayan parçalardır. Her kadın girdiği ortamda şık olmayı ve dikkat çekmeyi ister. Sizde girdiğiniz ortamda göz alıcı bir detay isterseniz örgü şal modelleri kullanabilirsiniz. Birçok farklı örgü modeli bulunmaktadır. Yapımı birbirinden farklı ve zorluk dereceli tabi değişmektedir.Şal örgü modelleri arasından istediğinizi seçip kolaylıkla size uygun olanını yapabilirsiniz. 

Özellikle birkaç ayrıntı ekleyip daha şık hale getirmeniz mümkündür. Şık şallar inanılmaz uçuk bir fiyata satılıyor. Size bu durumu daha ucuza mal edebilirsiniz.Ayrıca dilerseniz yaptığınız şallar satıp aile bütçenize bile katkı sağlayabilirsiniz. Şal, her kadının kullanabileceği bir aksesuar olduğu için güzel bir hediye de olabilir. Sizde hem eğlenmek hem de şıklığı yakalamak için farklı şekillerde şallar oluşturabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin…

Kaynak:Örgü ör.com

Resimlerin üzerine tıklayınca yakından büyük boy görünür. 

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir