En İlgi Çeken Bebek Uyku Tulumu ModelleriBebekleri sıcacık tuttuğu için uyku tulumları tercih edilir. Özellikle küçük bebekler tepinip üzerini açtığı için uyku tulumları çok kullanışlı bir seçenektir. İçinde rahat hareket edebildikleri modelleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Çok şirin ve çok değişik olan en beğendiğim modelleri yayınladım.

İsterseniz düz örüp üzerini süsleyebilirsiniz veya kendinde modelli olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Tulum modeli beğenirken düğmeli ve rahat bir şekilde giyip çıkarabileceğiniz alt tarafı bütün olan modeller çocuğunuzun rahat etmesini sağlayacaktır. Hem kız hemde erkek bebekler için modeller paylaştım. İlerleyen zaman içinde bulduğum modellerin anlatımlarını siteye ekleyeceğim.

2016 yılının en güzel bebek uyku tulumu modellerine bakmayı unutmayın. Örgü mama önlüğü modelleri de ilginizi çekecektir. Birbirinden şirin bebek şapka kaşkol modelleri de oldukça güzel ve ilgi çekicidir. Bebek panço modellerine bakmanızı tavsiye ederim.Kız bebek örgü modelleri ilginizi çekecektir.Takipte kalın. Hoşça kalın.Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir