En Güzel Dantel Bohça Köşesi Modelleridantel bohça köşesi modeli

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan dantel modelleri her daim ilgi odağı olmuştur. Bugün dantel modellerine örnek olarak bohça köşesi modellerine yer verdim.

Gelin bohçası mutlaka dantel olarak tercih ediliyor. Bunun yanında tamamı dantel bohça kullanıldığı gibi dantel köşe olarak kullanılan bohçalarda var. Gelin eşyaları arasında dantel bohçalar en gözdeler arasında yer alıyor. Dantel bohça ne işe yarar? Diye soranları görür gibi oluyorum.

Belki bohça olarak düğün sonrasında işinize yaramaz ama fiskos örtüsü veya runner gibi birçok yerde kullanarak değerlendirebilirsiniz. Dantel bizim kültürümüzde asırlardır süre gelen bir gelenektir. Her kız çeyizinde mutlaka dantel örgüler bulunur.Sponsorlu Bağlantılar


İster kendiniz örün ister örülmüş olarak hazır alın mutlaka her çeyizde dantel örgüler bulunur. Tamamı dantel ile örülmüş bir bohça modelini birçok yerde kullanarak evinizin tarzını tamamlayabilirsiniz. El emeği göz nuru olduğu için hanımlar arasında dantel eşyalar çok kıymetlidir.

Dantel bohça köşesi olarak yaptığınız örgüyü havlu kenarına ve seccade kenarına uygulayarak takım haline getirebilirsiniz. Bohçanın tamamını dantel olarak örmek size zor geliyorsa tamamını örmek yerine köşe danteli örmek size daha kolay gelecektir. Bu köşe modellerini biraz daha küçültüp mutfak peçetesine uygulayabilirsiniz.

Sizler için en ağır ve en iddialı dantel bohça köşesi modellerini bir araya getirdim. İster ara dantel şeklinde yapabileceğiniz modellerin yanında köşe ve kenar danteli ile takım şeklindeki modellere kadar birçok model sizlerle.

RESİMLERE TIKLAYINCA YAKINDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜR. 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.