En Gözde Tığ Oya ModelleriBugün en tarz en beğenilen tığ oya modellerinden bir derleme yaptım. İster tek renk yazma kenarı olsun ister için dolu yazma kenarı olsun hepsine uygun bir örnek bulabilirsiniz.

Tek renk yazma renkleri oldukça canlı tercih edildiği için ilgi çekiyor. Rengarenk cıvıl cıvıl tığ oya modellerini görünce hepsini incelemek isteyeceksiniz. İster boncuklu oya modelleri yapın ister sıralı ip koparılmadan uygulanan tığ oya modelleri yapın.

Sizler için en çok ilgi gören tığ oya modelleri ile anlatımlarını sürekli paylaşıyorum. Alttaki resimli galeriyi inceleyerek size uygun olan tığ oya modeline karar verin. Eğer resimden model çıkarabiliyorsanız işiniz kolay demektir.Sponsorlu Bağlantılar


İlk tığ oya modeli mor renkli tek renk yazma kenarına yapılmış. Beyaz renkli boncuk kullanılmış. Sonraki tığ oya modeli de aynı şekilde tek renk yazma kenarına beyaz boncuk kullanılarak yapılmış. Boncuklu tığ oya modeli yapmak istiyorsanız bu modeller arasında tercih yapabilirsiniz.

Dilerseniz tek tek çiçek motifleri olan ip koparılarak örülen tığ oya modelini seçebilirsiniz. Nasıl bir tığ oya modeli yapmak istediğinize bağlı olarak beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz. Kategoriler içinde yer alan tığ ve iğne oyası modellerine bakabilirsiniz.

RESİMLERE TIKLAYINCA YAKINDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜR.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir