En Çok Sipariş Alan Favori Tığ Oya ModeliEn çok sipariş alan tığ oya modelini görmek ister misiniz? Mor renkli tek renk yazma kenarına mor ve pembe renklerde fıstıklı çiçeklerle süslenmiş bir tığ oyası modeli ile birlikteyiz.

Mor renge en yakışan renk yeşildir. Genelde yazma ile aynı renk ip ile önce tığ battı hazırlanır. Ama bugün mor renge yakışan yeşil renk ile önce tığ battı hazırlayın. Sonrasında yeşil renk ile çimen hazırlayacaksınız. İlk olarak 2 tane zincir çekip sıradaki zincire batıp bir tane ikili tırabzan yapın. 4 zincir çekip tırabzanın tepesine tomurcuk yapın.

Sonra 2 zincir çekip yandaki tığ battısına batın. Tekrar aynı şekilde çimen yapmaya devam edin. Bu çimen modelinden iki modelin arasında 7 tane yapmalısınız. 2 zincir çekip sıradaki tığ battısına girip bir tane ikili tırabzan yapın. 7 tane zincir çekip örgüyü çevirin. Önceki tomurcuğa batıp ilmeği kapatın.Sponsorlu Bağlantılar


1 zincir çekip örgüyü çevirin. Oluşturduğumuz yuvaya girip 4 zincir çekin ve aradan girip ilmeği kapatın. Bir defa dolayıp bir tane tırabzan yapın. 4 tane zincir çekip aradan girip kapatın. Bu şekilde küçükten büyüğe doğru ilerleyen tekli yaprak yapın. Son tırabzanın ara boşluğuna girip buraya sıkı iğne doldurun.

Yaprağın olduğu yuvaya 3 tane örümcek yapın. Burası fıstıklı çiçek yapmak için alt zemin oluşturacak. Sonra çiçeklere geçin. Çiçeklerin yapraklarını fıstık ile yapacaksınız. Çiçeklerin bir tanesini mor bir tanesini pembe olarak iki renk ile yapın. Bu sipariş rekoru kıran tığ oya modelini oya sandığım kanalı yapmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir