En Beğenilen Tığ Oya Modellerinden DerlemelerBugün sizlere en beğenilen tığ oya modellerinden derlemeler yaptım. Beğenilen tığ oya modellerini özellikle videolu anlatımların içinden seçtim.

Tek renk yazma kenarı ile içi dolu yazma kenarı olarak karışık anlatımlar seçtim. İlk paylaştığım tığ oya modeli zarifliği ile dikkatleri çeken bir örnek.

Kullanılan renkler tığ oya modelinin daha kibar ve klas olmasını sağlamış. Tabi siz bu renkleri kendi yazmanıza uygun olarak seçmelisiniz. Çimen kısmı için yeşil renk kullanılırken pembe ve sarı renkle çiçekleri yapılmış.

İkinci tığ oya modeli ise boncuklu olarak papatyalı yapılmış. Tek renk yazma kenarı için yapılmış. Koyu renkli bir yazma kenarına beyaz boncuk ile tığ oya modelinin şıklığı tamamlanmış.

Üçüncü tığ oya modeli ise şeker gibi olmuş. Dolgun görünen yaprakları ve şekeri andıran renkleri ile severek yapacağınızı düşündüğüm bir model.Sponsorlu Bağlantılar


Dördüncü tığ oya modeli ise iğne oyasını aratmayan güzellikte. Görenlerin iğne oyası zannettiği bu zarif tığ oya modelinin yapımında kum boncuk kullanılmıştır.

Beşinci tığ oya modeli boncuklu olarak yapılan hafif bir desen. Kalp desenine benzeyen bu tığ oya modelini çok ağır oya modeli sevemeyenler tercih edebilirler. Günlük bir model olarak kullanabilirsiniz.

Altıncı ve sonuncu tığ oya modeli ise rengi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Her yaşta uygun olabilecek bir model. Oya hanım kanalının hazırladığı tam 6 tane tığ oya modelini sizlerin beğenisine sunuyorum.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir