Detayları ile Son Moda Fıstıklı Tığ Yelek ModeliKuşkusuz fıstıklı tığ yelek modeli en beğenilen favori modeller arasında yer almaktadır. S beden için yapılan yeleğin diğer bedenler için nasıl büyütüleceğinin detaylarını yazımın içinde bulabilirsiniz. S beden yelek için önler 7 fıstık, arka ise 14 fıstık şeklinde örülecek.

38-40 beden için önler 9 fıstık arkayı ise 19 fıstık şeklinde ayarlayabilirsiniz. Her fıstık için başlangıç lastiği için 8 tane tırabzan gerekiyor. 38 beden için 78 tırabzan önlerine arkayı ise 146 tırabzan yapabilirsiniz.

Başlangıç tırabzanlarını ayarlamak için her modele 8 tırabzan hesaplayıp 6 tane ön lastik için tırabzan ilave etmelisiniz. Bir beden büyütmek için önleri birer model arkayı ise 2 model artırmalısınız.

Ören hanımın anlatımı ile hem sayıları ile yelek modelinin hemde yaka ve koltuk kesiminin videolu anlatımları alt bölümde yer almaktadır. Yeleğin yapımı için 3 adet angora ip yeterli olacaktır.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modeli siz zor görünmesin yapımını mutlaka izleyin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Ağır görünümlü modeller gözünüzü korkutmasın. her model zor örülmez. Bazı modeller görünüşünün aksine yapımı çok kolay ve zevkli oluyor. Bu model benim favorilerim arasında yer almaktadır.

Kullanacağınız renk önemlidir. Her renk her modele gitmez. En iyisi bitmiş halini görüp ondan sonra rengine karar vermektir. Bu model ile şal yaparak yeleğe takım yapabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir