Çok Beğenilen Zümrüt Taşı Tığ Yelek YapımıGörür görmez yapmak isteyeceğiniz zümrüt taşı tığ yelek modelini nasıl yapacağınızı anlatacağım. Zarif ve ilgi çekici bir yelek modeli olduğu için yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum.

Alize simli iple yapılmış ve bu renk çok yakışmış. Bu zarif modeli satış yapanlar mutlaka yapsınlar. Satış rekorları kıracak bir model.

Sürekli izlenme rekorları kıran model anlatımlarına yer vermeye çalışıyorum. Tığ yelek yapmak isteyenler bu modelin ve daha birçok modelin anlatımını yelek kategorisine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bu yelek modeli aslında oldukça bilinen ve her kanalda anlatımı yapılan bir model. Bu modelin sadece aralarındaki delikli bölüm farklı olmuş. Modeli gösteren bu delikli bölüm olmuş.Sponsorlu Bağlantılar


38-40 beden yelek için önleri 6 model, arkayı ise 11 model olarak hazırlayabilirsiniz. Bu modelin tek püf noktası var. 2 tırabzan yapılacak ve araya zincir çekilip aynı yere 2 tırabzan daha yapılacak.

Sonraki sırada ise 1 tırabzanı alt sıradaki deliğe girerek yapıp ikinci tırabzanı ise üstteki deliğe girerek yapmalısınız. Araya zincir çekip ilk tırabzanı üst deliğe ikinci tırabzanı ise alt deliğe girerek yapmalısınız.

Sevda hanım ördüğü yeleği sizler için gösterip küçük bir parçada örerek modeli anlatmış. Yakında yaka ve koltuk kesimi videosunu da ekleyecek. Yaka ve koltuk kesimi videosunu eklediği anda bende yazıya ilave edeceğim.

Yapmayı düşünenlere kolay gelsin. Bizi takip etmeye devam edin.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.