Bu Modeli Bütün Arkadaşlarınız KıskanacakGörenleri hayran bırakan bir model görmeye hazır mısınız? Şimdi boyunluk ve etol gibi örgülere çok yakışan bir model anlatımında sıra. 3 ilmek ve katları ile yapılan modele 2 tanede kenar ilmeği ilave etmelisiniz. 

Etol şal gibi örgülerde esneyen ajurlu modeller tercih edilmektedir. Modeli her türlü iple yapabilirsiniz. Yaptığınız ipin kalınlığına göre modelin görünümü de değişecektir. Kenar ilmeğini örmeden alarak başlıyoruz modele. Sonra bir ilmek düz örüp sonrasındaki gelen iki ilmeği düz örer gibi kesiyoruz. Sponsorlu Bağlantılar


Kestiğimiz ilmeğin yerine hemen bir ilmek artırmalısınız. Böylece sayılar dengede kalmış olacaktır. Bir ilmek düz örüp iki ilmeği birlikte kesin ve bir ilmek dolayarak artırın. Model ön yüzde sürekli aynı şekilde örülecek. 

Arka yüze geçince kenar ilmeğini örmeden alıp bir önceki sırada artırdığımız ilmek de dahil olmak üzer 3 ilmek sayıp üçüncü ilmeğin içine girip bir tane düz ilmek örün. İpi ön tarafa alarak iki ilmeği ters örüp üçüncü ilmeği daha önce ördüğümüz için örmeden çıkartacağız.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir