Benekli Tığ İşi Bot ModeliÇok kolay yaparak hemen giyebileceğiniz benekli tığ işi bot yapımını sizler için paylaşıyorum. Sadece tırabzan örerek çok şık patik modeli elde edebilirsiniz.

37-39 arası ayak numarasına uygun büyüklükte bir patik modeli. Patik modelinin yapımında gri ve pembe renklerde patik ipi ve 2 numara tığ kullanılmaktadır. 5 sıradan oluşan burun kısmı 51 ilmek oluncaya kadar artırmanız gerekiyor.

Model için 3 ilmeğin katları olması gerekiyor bu yüzden 51 ilmek oluncaya kadar ilmek artırmanız gerekiyor. 5 sıradan oluşan burun kısmı için gri renk ile tırabzan hazırladıktan sonra pembe renge geçiliyor. 3 zincir çekip üçüncü tırabzanın tepesine sıkı iğne olarak batın. 3 adet zincir çekip üçüncü tırabzanın tepesine sıkı iğne olarak batın.

Bu şekilde sırayı tamamlayın. Sonraki sırada gri renge tekrar geri geçiyoruz. Bu sırada önceki sırada çekilen 3 zincirin üzerine 3 adet tırabzan yapın. Bu şekilde pembe ip ile olan bölüm 9 sıra oluncaya kadar devam edin. Bundan sonra gri renk ip ile topuk kısmını yapın.Sponsorlu Bağlantılar


Patik modelinin bilek kısmına gelen kısmı örerek tamamlayın. Gülümseten marifetler kanalı bot patik modelinin tüm detaylarını video ile anlatmaktadır. Bot patik modelinin burun kısmını ayrı bir video ile anlatmaktadır. Her iki videoyu da yazıdan sonra bulabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.