Aynı Lastik Modelinden Sıkılanlar İçin Yeni Bir Model!Sürekli aynı lastik modelini kullanmaktan sıkılanlar anlatacağım lastik modelini sakın kaçırmayın! 3 boyutlu ve oldukça hoş görünümlü olan model 4 ilmekle yapılan spor bir görünüme sahip olduğu için erkek örgülerine ve çocuk örgülerine tercih edilebilir. 

İlk olarak bir ilmek ters örüp bir ilmek şişe dolayın ve bir ilmeği örmeden atlayın. Sonra iki ilmeği düz örüp atlanan bu ilmeği örülen iki ilmeğin üzerinden atlatıp bırakın. Sonra bir ilmek ters örüp bir dolayın ve bir ilmek atlayın. İki ilmeği düz örüp atlanan ilmeği iki ilmeğin üzerinden atlatıp bırakarak devam edin. Sponsorlu Bağlantılar


Arka sıraya geçince kenar ilmeğini alıp iki ters ilmeği yanındaki artırdığımız ilmekle beraber üç ilmeği ters örer gibi birlikte topluyoruz ve bir kez ipi dolayıp aynı ilmekleri bir kez daha ters örerek 3 tane yeni ilmek elde ediyoruz. 

Arada bir ilmeği düz örüp sonraki üç ilmeği ters örer gibi kesip bir kez ipi doluyoruz ve bir kez daha aynı ilmekleri ters örüp devam ediyoruz. Ön yüzde aynı şekilde kenar ilmeğini ters örüp hemen sonrasında bir ilmek doluyoruz ve ilk ilmeği örmeden atlatıyoruz. 2 ilmeği düz örüp atlanan ilmeği bu iki ilmeğin üzerinden atlatıp bırakıyoruz. 

Fantezi lastiğe alternatif olabilecek bu lastik modelini erkek örgülerinde boyunluk ve şapka yapımlarında tercih edebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlamak için örgü çanta modelleri ile kendi zevkinize göre aksesuarlar yapabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir