Astarlı Baloncuklu Battaniye ModeliSon günlerde paylaştığım en sade ve en kullanışlı modellerden bir tanesi olan astarlı baloncuklu battaniye modeli alıyor sırayı. Hazırlanan battaniye modeli erkek çocuklara uygun olmuş.

Şık ve sade bir battaniye modeli olmuş. Astarlı olması nedeni ile daha kullanışlı hale gelmiş. Örülen battaniye modelinin altına aynı renkleri taşıyan pazen bir kumaş geçirin. Böylece sıcacık bir battaniye olacaktır.

Battaniye modelini tek renk yapmanız gerekmez. Sizlere fikir vermesi için ebruli ip ile yapılan modelleri de ekliyorum.

Dilerseniz istediğiniz renkleri bir araya getirerek kendi tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz. İster sıcak tonları bir araya getirin ister pastel tonları.

Baloncuklu bir model olduğu için biraz fazla ip almanızı öneririm. Bu model baloncukların daha belirgin olması ile daha şık görünecektir.Sponsorlu Bağlantılar


Bebek battaniyesi genel olarak 1 metreye 1 metre şeklinde yapılır. Bebek arabası için yapacaksanız bu ölçüleri dikdörtgen şekline getirebilirsiniz.

Gri, sarı ve beyaz renklerle yapılan battaniye modelleri en sık kullanılan favori renkler arasındadır.

Eğer kız çocukları için bir battaniye yapacaksanız daha sıcak renkler olan pembe, mor ve sarı tonlarını kullanabilirsiniz.

Tek renk ile yapılan battaniye modelleri daha sade ve modern görünmektedir. Renklerin esintisi youtube kanalının örüp anlattığı bu şık battaniye modelini yapmak istiyorsanız paylaştığım videoyu ve resimleri incelemenizi öneririm.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.