Anlatımlarıyla Birbirinden Şık 2 Ayrı Patik ModeliBirbirinden şık 2 ayrı patik modeli ve bu modellerin nasıl yapıldığını göreceğiz. Son yıllarda patik modelleri ve yapımları oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Eğer satış yapmak istiyorsanız paylaştığım modelleri takip ederek yapmayı deneyebilirsiniz. Anlatımları ile birlikte en yeni patik modellerini burada bulabilirsiniz. 2 ayrı patik yapımını aynı anda paylaştım.

İlk patik modeli benekli görünümü ile en çok ilgi gören modellerden bir tanesi. Bu patik modeli için koyu tonlarda bir renk ile beyaz tonunu tercih ediniz. Böylece benekli bölüm daha belirgin olacaktır.

İlk patik modeli 37-38 numara ayaklar için uygundur. Bonbon lüx ve 2,5 numaralı misinalı şiş kullanılmıştır. Patik modelinin yapımına 100 ilmekle başlıyoruz. İlk olarak benekli bölümü örüyoruz.

Patik yapımı için koyu mavi tonlarda bir ip ve beyaz renkli bir ip kullanılmıştır. Benekli bölüm için beyaz renkli ip ile bir ilmek örüp bir ilmek örmeden atlayın. 2 sırayı bu şekilde tamamlayın.Sponsorlu Bağlantılar


Sonra bir sıra mavi renk ile haroşa örün. Sonrasında tekrar beyaz renkli ipe geçin. Bir ilmek örüp bir ilmek örmeden atlayarak beneklerini yapın. Bu şekilde 5 sıra benek yapın. Sonrasını mavi renk ile haroşa yapın.

İkinci patik modeli ise çapraz desenli iki renkli olarak yapılmış. Patik yapımı için kullanılan ipler, patlıcan moru ip “Alize Extra” Marka (306), toz pembe ip “Bonbon lüks” Marka (98877). 2.5 Numara 5 adet çorap şişi gerekiyor.

Patik yapımına burun kısmından başlanıyor. Biraz emek isteyen bir patik modeli. Örgü aşkı kanalının hazırladığı bu iki patik modelini yapmayı düşünenlere kolay gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir