Anlatımları İle 2 Adet Yazlık Hırka ModeliBugün hiç zorlanmadan yapacağınız anlatımlı iki adet yazlık hırka modeli ile birlikteyiz. Oldukça şık ve beğenileri kazanan 2 adet hırka modeli hemen hemen her yaşa uygun olacaktır.

Hırka modellerinin bir tanesi beyaz renk ile yapılırken ikincisi ise koyu mavi tonlarında yapılmıştır. İlk hırka streç iple yapılmış ve özel günlerde kullanabileceğiniz bir model.

İkinci hırka modeli ise koton iple yapılmış ve tam yazlık bir model. Her iki hırka modeli de yuvarlak yaka olarak tasarlanmış.

ilk hırka modelinde lastik kullanılmazken ikinci hırka modelinde oldukça kalın bir lastik yapılmış.Sponsorlu Bağlantılar


İlk hırka modeli bütün olarak başlanıyor ve tek parça halinde örülüyor. 25 model olarak başlanıp koltuk kısmına gelince önler için 7 model arka parça için 11 model ayırın. Bundan sonrasını ayrı ayrı örüp bitirin.

İkinci hırka modeli koton iple örülmüş. Bütün olarak örülmüş ve dikiş bulunmuyor. Renkleri oldukça hoş olmuş. Hırka modellerinin nasıl yapıldığını inceleyip istediğiniz şekilde değişiklikler yapabilirsiniz.

Sevil örgü kanalının hazırladığı bu hoş iki ayrı hırka modelinin yapım detayları alt kısımda paylaştığım videolarda bulunmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir