Ajurlu Şiş İşi Kadın Yelek ModeliBugün herkesin kolayca yaparak giyebileceği bir bayan yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyorum. Burgu modelini örgüye yeni başlayanlar bile hiç zorlanmadan yapabilirler. Burgu modeli ajurlu ara modeli eşlik ediyor. Bu ara model sayesinde yelek modeli çok şık bir görünüme kavuşmuş.

38-40 beden bir yetişkin yelek modeli için uygun büyüklükte bir yelek modelidir. Bu büyüklükte bir yetişkin yelek modeli için 4 veya 5 tane orta kalınlıkta ip hazırlamalısınız. 3 numara şiş kullanılmıştır. Yelek modelinin ön parçaları için 78 ilmek, arka parçası için 128 ilmekle örgüye başlayabilirsiniz.

Burgu modeli toparlayan yapıda bir örgü modelidir. İlmek sayısını ayarlarken bunu göz önünde bulundurun. Burgu modeli 4 ilmek aradaki ajurlu modelde 4 ilmekten oluşmaktadır. Yelek modelinin bedenini büyütmek veya küçültmek için toplamda 8 ilmek ve katlarını ayarlamalısınız.Sponsorlu Bağlantılar


Diğer yelek modellerinde olduğu gibi yaka kesimi için ön lastik yanında bir tane burgu modeli devam ettiriliyor. Koltuk kesimi için ise iki model devam ettiriliyor. Bu iki modelin bir tanesini bir defada kesip kalan bir model ile lastik yerine devam ediliyor.

Bu koltuk kesimi örgüye yeni başlayanlar için kolaylık sağlayacaktır. Sevda hanım her yaşa uygun olabilecek bir yelek modeli hazırlamış. Yelek modelinin anlatımını yaka ve koltuk kesimini iki ayrı video ile anlatmaktadır. Şık ve kolay bir yelek modeli arıyorsanız hanımeli yelek modeli anlatımına bakmanızı öneririm.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.