42-44 Beden Ajurlu Anne Yeleği Modeli42-44 beden anne yeleği modelini sayıları ve tüm detayları ile sizler için paylaştım. Büyük beden olduğu için anne yeleği modeli olarak paylaştım. Model genç hanımlar içinde çok uygun ve güzel bir yelek modeli olacaktır. Her mevsime uygun bir yelek modeli ile birlikteyiz.

Güzel ve muntazam duran bir yelek modeli örmek istiyorsanız size tavsiyem kullanacağınız şiş kalınlığı ile ilgili olacaktır. Benim size tavsiyem 3 numaralı şiş kullanmanız yönünde olacaktır. Çok kalın ip kullanmayın. Orta kalınlıkta ip ve 3 numara şiş ile çok muntazam bir yelek modeli elde edebilirsiniz. Vereceğim sayılar kullanacağınız ip ve şiş kalınlığı aynı olduğu takdirde aynı ölçülerde olacaktır.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modelinin lastik bölümlerinde bir ters bir düz lastik kullanılmıştır. Bu lastik modelini daha şık bir hale getirmek için kenar kısımlarında 3 ilmek haroşa kullanılmıştır. Yelek modelinin ön parçaları için 9 model, arka parçası için 17 model kullanılmıştır. Ajurlu bir yelek modeli olduğu için çok kalın şiş kullanmayın. Kalın şiş işe örgü çok esneyecektir.

Yelek modelinin koltuk kesimleri için 3 model eksiltin. Yaka kesimi için ön lastiğin yanında bir model devam ettirin. Bu modelden sonra yaka kesimine başlayın. Yaka kesimi için 3 model eksiltilmiş tir. Sevda hanım bu mevsimlik yetişkin yelek modelinin yapımını iki ayrı video ile anlatmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.