4 Adet Harika Tığ Oyası ModeliBirbirinden güzel 4 adet tığ oya modelinin nasıl yapıldığına yer verdim. Renkleri ve ağır görünümleri ile gönlünüzü fethedeceğini düşünüyorum. İster kendiniz için yapın ister sipariş alın.

Bizim kültürümüzde yazma ve yaşmak çoğunluğun kullandığı başörtülülerdir. Paylaştığım tığ oyaları sadece yazma kenarı için değil yaşmak kenarı içinde kullanmayı düşünebilirsiniz.

İlk tığ oya siyah ve kırmızının muhteşem uyumundan oluşmuş. Oldukça büyük motiflerden oluşmaktadır. Ama isterseniz bunun biraz daha küçültebilirsiniz.

İçi dolu yazma için veya tek renk yazma için kullanabilirsiniz. Önce tığ battısını yapın. Bu sırada çiçeklerin alt zeminini de aynı andan koymalısınız. Sonra üzerinin kırmızı yapraklarını koyarak tamamlayın.

İkinci tığ oyası sarının çok güzel bir tonu olan yazma kenarı için yapılmıştır. Yazma tek renk olduğu için üzerinin çiçekleri rengarenk yapılarak hareket katılmış.

Yapımı çok zor olmayan ve ütülemesi kolay olan bir model. Alt zemini ve çiçeklerin yapımı aynı teknik kullanılarak yapılıyor.Sponsorlu Bağlantılar


Üçüncü tığ oya kafesli çiçeklerden oluşmaktadır. Tek renk yazma kenarı için yapılmış. Mavi renkli yazma kenarı için önce yeşil çimen hazırlayıp sonrasında beyaz renk ile çiçekleri konulmuş. Üzeri yazma ile aynı renk kullanılarak tamamlanmış.

Son tığ oya modeli ise yeşilin en hoş tonu kullanılarak yapılmış. Genç yaşlı herkesin kullanabileceği bir renk. Tek renk yazma olduğu için sıralı olarak tek sıradan oluşan alt zeminin üzerine aynı şekilde tek sıradan oluşan sıralı çiçekler konularak tamamlanmış.

İlk görüşte ilgi çeken tığ oya modellerini ve bu modellerin yapımını sizler için paylaşmaya devam edeceğim. Tığ oya modellerinin yapımlarını oya sandığım kanalı yapmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir