38-40 Beden İçin Bağlamalı Haroşalı Baklavalar Yelek ModeliSevgili hanımlar benimde çok sevdiğim modeller arasında yer alan bağlamalı haroşalı baklavalar yelek modelini yapmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice inceleyin derim. 38-40 beden yelek modeli için uygun sayıları yazımın devamında vereceğim.

Bu model benim ilk ördüğüm yelek modelleri arasındadır. Gören herkesin ördürmek istediği bir yelek modeli olduğunu söyleyebilirim. Eğer sipariş alıyorsanız bu yelek modelini mutlaka örmenizi öneririm.

Ben artık sipariş almıyorum bunu belirteyim. Yıllardır görenlerin ilgisini kaybetmediği bir yelek modeli olması nedeni ile bugün sizlere nasıl yapıldığını ve sayılarını vermek istedim.

Bu model için çok kalın ip kullanmanızı tavsiye etmem. Orta kalınlıkta ip veya angora ip kullanın. En güzeli tabi angora iplerle örülen yelek modeli olacaktır. Yelek modeli için 404 numaralı angora ip kullanılmıştır.Sponsorlu Bağlantılar


38-40 beden için önleri 6 model 82 ilmekle yapılmıştır. Yelek modelinin lastikleri için kahve çekirdeği modeli kullanılmıştır. Ayrıca lastik bölümleri için bağlamalı lastik modeli de çok yakışmaktadır.

Bu yelek modelinde bir örnek 12 ilmekten oluşmaktadır. Yelek modelinin bedenini büyütmek için her modele 12 ilmek ilave etmelisiniz. Arka parça 12 model 150 ilmekle yapılmıştır.

Bu yelek modeli için 4 veya 5 ip almanızı tavsiye ederim. Açık renklerle çok daha güzel görünen bir yelek modeli olduğunu söyleyebilirim. Ceyda hanımın hazırlayıp anlatımını yaptığı bu hoş yelek modelini yapmak isteyenler için detaylı videoyu yazının alt kısmına ekliyorum.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir