2 Tane Takım Lif Modeli2 adet takım lif modeli ile yeni model arama derdine son. En şık lif modellerinin arasından seçtiğim iki adet lif modelinin takımlarını da paylaştım. Çeyizlerde gelin bohçasına lif mutlaka koyulmaktadır.

Çeyiz için lif yapmayı düşününler takım şeklinde olan modelleri tercih edebilirler. İki veya 3 parça şeklinde yapılan lif modellerinin en çok kullanılanları arasında kare veya yuvarlak olanı ile uzun lifler yer almaktadır.

Bugün uzun lif ve kare lif şeklinden oluşan ikili takım lif modellerinin yapımlarına yer verdim. İlk olarak mavinin en güzel tonları ile yapılmış dantel lif modelinin yapımına yer verdim.

Dantel ile harmanlanmış olması nedeni ile tam çeyizlik bir lif modeli olmuş. Önce mavi renk ile başlanıp üçgen şekli verilerek küçük bir parça örülüyor.

Sonrasında beyaz renk ile değişik bir model ile devam ediliyor. Önce mavi renk ile sonra beyaz renk ile sonra tekrar mavi renk ile lif yapımına devam ediliyor. Bu lif takımı kare ve uzun lif olarak yapılmış.Sponsorlu Bağlantılar


İkinci lif takımı modeli ise yıldızlı şekli ile dikkatleri çeken değişik bir model. Pembe beyaz ve koyu gri tonlarının kullanıldığı bu güzel takımı yapmak için Sibel’le örgü kanlının hazırladığı videoları izleyebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.