2 Adet Anlatımlı Erkek Çocuk Yelek ModeliErkek çocuklar için örgü yelek modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Yeleklerin ilki renk geçişleri olan haroşalı bir model. Bu yelek için gri beyaz ve mavi renkleri seçilmiş. Yeleğin renkleri çok hoşuma gitti. Bu modelin renklerini değiştirip kız çocuklar içinde yapabilirsiniz.

Renk geçişli yelek yapımı 1 yaş içindir. Nako elit baby ip kullanılmıştır. Yeleğin yapımına mavi renk ile başlanmaktadır. Yeleğin yapımına 66 ilmekle başlanıyor.

Yelek tek parça olarak arkadan başlanarak örülüyor. Önce arka parçayı örüp sonra yaka kısmı kesilecek. Sonra ön parçalar teker teker örülüp bitirilecek.

Kelebekli yapılan yelek modeli 1 yaş için uygundur. Haroşa ile yapılan modelin tam orta kısmına kelebekli örgü modeli konularak daha ilgi çekici bir hale getirilmiş. Nako elit baby ip ve 3,5 numara şiş kullanılmış.Sponsorlu Bağlantılar


Yeleğin önleri 39 ilmekle başlanmış. Kenarlarda 10 ilmek haroşa yapılmış. 10 ilmeğin yanında kelebekli model konulmuş. Kelebekli model için 9 ilmek kullanılmış. Ön lastik kısmına gelen bölüm 20 ilmekle yapılmış. Yelek çift düğmeli olarak yapılmış. Yeleğin arka kısmı sadece haroşa ile yapılmış.

Yeleğin bir tarafına çift delik açmalısınız. Koltuk kesimi için 5 ilmek kullanılmıştır. Yaka için 13 ilmek kesilmiştir. Arka parça ise 62 ilmekle yapılmıştır. Hamarat bebek kanalının anlatımını yaptığı  adet yelek videosunu yazının sonuna ekledim. İyi seyirler dilerim.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.