Sonbahar Yaprakları Bebek Hırka Yapımı Videosu


Sponsorlu Bağlantılar

yapraklı robalı bebek hırka modeli (2)Sonbahar yaprakları robalı bebek hırkası çok beğenilen bir model olduğu için özellikle örüp video çekmek istedim. Hırkaya yaka kısmından başlanarak düz örülüyor ve bir dola bir kes şeklinde tırtıklı kısmı oluşturuluyor. Beden kısmını iki sıra haroşa iki sıra düz olarak örmeyi tercih ettim. Bu şekilde sade ve robayı öne çıkaran bir model oldu. 6-12 ay bebeklere uygun büyüklükte olup istenirse yaprak sırası çoğaltılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gün aynı zamanda polo yakalı çocuk kazağı yapımı videosu da paylaştım videoyu izlemek için buraya bakınız. sonbahar yaprakları bebek hırka modeli (2)sonbahar yaprakları bebek hırka modeli (1)kız-bebek-orgu-yapraklı-beyaz-hırka-Kopyala-150x150yapraklı robalı bebek hırka modeli (3)yapraklı robalı bebek hırka modeli (2)yapraklı robalı bebek hırka modeli (1)yapraklı bebek hırka modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

3 Responses

  1. Ayse diyor ki:

    Şerife abla merhaba benim 19 aylık kızım var ona bu hırkadan işlemek istiyorum malum önümüz yaz biraz büyük yapmak istiyorum 2-2,5 yaş için kaç ilmek başlamam gerekiyor?

  2. Ayse diyor ki:

    Sonbahar yaprak Robalı hırka

  3. Yüksel Özarslan diyor ki:

    Tarifler anlaşılır ve güzel sizi bulduğum için çok sevindim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir